Klacht indienen Inloggen

Deelnemers

Stichting Nysa telt momenteel 135 leden.

Plaats Bedrijfsnaam Gastouder Website
Den Bosch Gastouder Tessa Tessa van Zandvoort www.facebook.com/gastoudertes...
Almere De Dreumeltjes Desiree Koopman
Hengelo Gastouder Marjolein Marjolein Jurgens
Emmeloord Gastouderopvang Kukel en Saantje Alieske Stoffels www.kukelensaantje.nl
Zoetermeer Violier flexibele kinderopvang Frida van Leeuwen www.violier.net
Teteringen Inge Van Bijsterveldt
Julianadorp Healthy living Kids Desiree Eijlers www.facebook.com/healthylivin...
Anna Paulowna Gastouderopvang Diamant Yvette van der Zee www.facebook.com/Diamantopvang
Dieren Gastouderopvang Speelkameraadje Sandra Jurriens www.gastouderopvangspeelkamer...
Lochem Trammetje 26 Natasja van Otterloo www.trammetje26.nl
Raalte Gastouder Ida Ida Freriksen
Apeldoorn Diaan Vos www.facebook.com/people/Diaan...
Amstelveen Petra Tijsterman- de Graaff
Son en Breugel De Blokkenbeer Inge Sinnema-de Jager www.deblokkenbeer.nl
Zwartsluis Gastouderopvang Huisje Kakelbont Wiebke Brümmer www.huisjekakelbont.nl/home
Scheemda Kinderopvang de Bosbengels Natasja Verhoeven www.debosbengels.nl
Almere Gastouderopvang Be Happy Jacqueline Zut-Weimar
Mijdrecht Gastouder Karina Karina Kentrop-Niewold www.gastouderkarina.nl
Helmond Kinderopvang Sproet Erica van Tol www.facebook.com/gastouderopv...
De Kwakel Gastouderopvang Kwebbels Wendy Bon www.kwebbels.jouwweb.nl/
Amstelhoek Gastouderopvang de Banjers Patricia Kok www.debanjers.com/
Lelystad Gastouderopvang Edith's Speelhoek Edith Meeuwessen-Sonneveldt ediths-speelhoek.nl
Emmeloord Gastouder Merel Beekhuis Merel Boomsma-Beekhuis www.facebook.com/Gastouder-Me...
Emmeloord De Speelgarage Esther Korkmaz-Kok www.de-speelgarage.nl/
Sint-Oedenrode Gastouder Dikke Duim Dionne Driessen www.facebook.com/Gastouder-DI...
Zwartsluis Gastouderopvang de Mosmannetjes Esther Mosman-Greveling www.demosmannetjes-nl.jimdo.com
Zwolle Kinderopvang Het Molletje Mirjam Mols www.hetmolletje.nl
Gennep Gastouderopvang Kleinenfijn Corey Defilet www.gastouderopvangkleinenfij...
Wognum Gemma's Opvang Gemma Wagenaar www.facebook.com/Gemmas-opvan...
Soest Zephaniah Foeken
Lelystad Gastouder Manuela Manuela Fidet
Lelystad Sanne's Day Care Suzan van den Brink www.sannesday-care.nl
Purmerend Gastouderopvang De Regenboog Erica Blaauw-Wijsman www.opvang-deregenboog.nl
Purmerend Gastouderplus Jolanda Vester www.gastouderplus.nl/page/gas...
Amsterdam Liza's Home Liza van den Boogaard www.lizashome.nl
Wirdum Gastouderopvang it ingeltsje Anneke Kielstra
Breda Gastouderopvang Bee Yourself Pam Venus-Weijers www.beeyourself.nl
Hem Leonie's beestenboel Leonie Bakker www.leoniesbeestenboel.nl
Zwolle Gastouder Evelien Evelien Rutten www.gastouderevelienzwollezui...
Gouda Mini BSO Kikker Angela van den Bighelaar www.mini-bso-kikker.nl
Stiens T Eigen-wijsje Karin Mulder Poortman
Oegstgeest Angela's Kroost Angela Leeflang www.angelaskroost.nl/index.ph...
Stiens Gastouderopvang De Zevensprong Tilly Mulder www.facebook.com/Gastouderopv...
Leeuwarden Gastouderopvang Doedoe Tamara Schmidt Crans-IJkema www.doedoe.info
Goutum Gastouder Tante Duckie Durkje Keizer www.tanteduckie.nl/new/
Burdaard Gastalderopfang it Oaljefantsje Nynke Feenstra www.facebook.com/It.oaljefant...
Drachten Feikje's Berneplak Feikje Posthuma Linthorst – Wagenaar www.feikjesberneplak.nl
Hallum Gastouderopvang De Einekoer Janneke Hoogerbrug-Vogelyng
Heerenveen Onder Dirkje's Paraplu Dirkje Hankel-Draaisma www.onderdirkjesparaplu.nl
Medemblik Kinderopvang Jeanette Colijn Jeanette Colijn
Apeldoorn Gastouder M’NiQue Monique Uiterweerd-Clement www.mnique.eu
Venhuizen De Potpourri Alida Jager Elzinga
Lelystad Maaike's opvang Maaike van den Haspel-Fennema www.opvang.vdhaspel.nl
Almere Gastouderopvang de Schaapskooi Ivonne Baas Wamprecht www.deschaapskooi.net
Ternaard Eigenwijs! Gastouderopvang Esther de Joode
Duiven Gastouderopvang Monika Monika Beekman www.facebook.com/gastouderopv...
Zwolle De Kleine Vlindertjes Jolanda Korpershoek www.dekleinevlindertjes.nl
Eindhoven Gastouderopvang Lise Alix Lise Alix www.lisealix.nl
Leiden Gastouderopvang The Dreamcatcher Ingeborg Lubach www.de-dromenvanger.simplesit...
Castricum Gastouderopvang Yabba-Dabba-Doo Wilma Schipper www.yabbadabbadoo.nl
Rotterdam Gastouder Mapipita Meredith Mercelina www.facebook.com/pg/Gastouder...
Rotterdam Mini Kids Annie Anoop
Rotterdam Gastouder Mayra's day care Omayra Bisdom www.facebook.com/Gastouder-Ma...
Delft Gastouder Scrapelle Ellen Snuverink www.scrapelle.nl
Eindhoven Gastouderopvang Thuis bij Sandra Sandra Lenting www.thuisbijsandra.nl
Panningen Kim der opvang Kim Joosten www.facebook.com/kimderopvang...
Deventer BublieZ Gastouderopvang Chantal van den Berg www.bubliez.nl
Wormer Gastouderopvang FloraKids Silvia Dullemond www.FloraKids.nl
Ridderkerk NannyE Care4u Esther Stuij www.nannyecare4u.nl
Purmerend De speelberg Patricia van Veelen www.despeelberg.nl
Oss Lillaloe Gastouderopvang Linda Nightingale www.facebook.com/AtLillaloeGa...
Almere Boevjes Gastouderopvang Annet Boevé www.boevjesgastouder.wordpres...
Someren Kinderopvang Farmkids Bianca Adriaans-Muis www.farmkids.nl
Leeuwarden Gastouderopvang Tsjoeke-tsjoek Mirja de Vries www.gastouderopvang-tsjoeke-t...
Overasselt Gastouderopvang Esmeralda Esmeralda Thoonen www.facebook.com/Gastouderopv...
Nieuwkoop Kinderopvang de Speeltuin Mareille Houtman www.kinderopvangdespeeltuin.nl
Helmond TjoekTjoek kinderopvang Emmy van Lieshout www.tjoektjoekkinderopvang.nl
Winkel Bij Jacqueline Gastouder Kinder & Opvoedcoach Jacqueline Jacobs www.facebook.com/Gastouderopv...
Eindhoven Gastouderopvang De kleine draakjes Ester Vink www.de-kleine-draakjes.nl
Heemskerk Kinderopvang De Paddenstoel Margreet Heijnen www.de-paddenstoel.nl
Asten-Heusden Kinderopvang 't Blokkentuintje Anja van den Boer www.facebook.com/Kinderopvang...
Duiven Gastouder BijLein Marjolein Mooijman-Merks www.gastouderbijlein.nl
Overasselt Het Spetterkasteel Ria van Rens www.hetspetterkasteel.nl
Gemert Gastouderopvang Het Wismannetje Ilona Wismans-Lange www.facebook.com/Gastouderopv...
Helmond Gastouderopvang De Beestjesboom Ilse van den Nieuwenhuizen www.gastouderopvangdebeestjes...
Den Haag Gastouderopvang Twinkle Star Stella Scheepbouwer www.gastouderopvangtwinklesta...
Assendelft Gastouderopvang 't Wondertje Cindy Bruggeling www.hetwondertje.nl
Utrecht Gastouderopvang Het Stralende Visje Anke Hogendoorn www.facebook.com/stralendevisje/
Hardegarijp Guppies Kinderopvang Grietsje Bakker www.guppieskinderopvanghurdeg...
Someren Gastouderopvang 't Rovertje Lion van de Burgt www.facebook.com/gastouderopv...
Eindhoven Kinderopvang Beleef Eva Laros www.kinderopvang-beleef.nl
Middenmeer Gastouderopvang Villa Thuis Shasikala IJmker Www.villathuis.nl
Hoorn Ilse4kids Ilse Grimminck www.ilse4kids.nl
Utrecht Kinderopvang De Giraf Sandra Deden www.kinderopvangdegiraf.nl
Hulshorst Zichtbaar-Kind Conny Marree www.Zichtbaar-Kind.nl
Oostzaan Twiskids Gastouderopvang Cecilia Loupias-de Hooge www.twiskids.nl
Leeuwarden Kinderopvang Het Kroontje Angelique Cornelisse www.kinderopvanghetkroontje.nl
Utrecht Kinderopvang Asfaleia Tessa Dirksen
Eindhoven Gastouderopvang het Knuffelaapje Suzan Duijts www.facebook.com/hetknuffelaa...
Monnickendam Gastouderopvang Helen Helen Voorneveld www.gastouderhelen.nl
Eindhoven Gastouderopvang de 3 musketiers Linda Torreman www.gastouderopvangde3musketi...
Breda Bij Elianne thuis! Elianne Kerstens www.bijeliannethuis.nl
Eindhoven Gastouderopvang Kidz Cafe Francis Riepe www.facebook.com/gastouderopv...
Houten Gastouderopvang de Poldermuisjes Mariska Verhoeks www.depoldermuisjes.nl
Zwaag Sepers Kindercoaching Jolanda Sepers www.seperskindercoaching.nl
Best Villa Knots Doinja Groet www.villaknots.nl
Zaltbommel Gastouderopvang 't Lavendeltje Tamara Dobbelstein-Voorn www.gastouderopvangtlavendelt...
Bodegraven Spits & Kids Irma Spits www.facebook.com/spitsenkids/...
Oss Gasstouderopvang 't Zilvermeeuwtje Marijke Metsers-Ettema www.zilvermeeuwtje.nl
Veghel Gastouderopvang @Wendys Wendy Suijkerbuijk-Nendels www.at-wendys.nl
Eindhoven Gastouderopvang Thuis bij Marja Marja Verkuijlen www.gastouderopvang-thuis-bij...
Veghel Gastouderopvang Tuto Diny van Roosmalen www.gastouderopvangtuto.nl
Helmond Gastouderopvang Vossehol Alie Vos www.vosseholgastouderopvang.nl
Ridderkerk Gastouder Home@Wendy Wendy Hagendoorn www.gastouder-ridderkerk-wend...
Assen Gastouderopvang Kuku Irma Yilmaz www.gastouderopvang-kuku.nl
Wormer Gastouder Schellinger  Wil Schellinger www.facebook.com/Kleinschalig...
Wijchen Extra Care 4 kids Jill de Jong Pokua www.extracare4kids.com
Wageningen Gastouderopvang 'Bij Marleen' Marleen Dalhuisen www.bij-marleen.nl
Zwolle Gastouder Mieke Mieke Admiraal www.gastouder-mieke.nl
IJmuiden Gastouder 't Haasje Marianne de Haas www.facebook.com/gastouderhaa...
Sneek De kleine hummeltjes Annet Faber www.dekleinehummeltjes.nl
Nieuw-Vennep Anky's Ukky's Anky van Dijk-Wiltink www.ankyukkys.nl
Zaandijk Pip&Syl Kinderopvang Sylvia Argelo www.pipensyl.nl
Castricum Merade Kinderopvang Saskia Koning www.meradekinderopvang.nl
Wormer Kleinschalige Kinderopvang van Delft Agnes van Delft www.gastoudervandelft.nl
Utrecht De pukkies Greet de Weger www.depukkies.nl
Haarlem Gastouderopvang Vrolijke vriendjes Petra Ottenhof www.vrolijkevriendjes.nl
Bovenkarspel Gastouderopvang Hellen's Playground Hellen Helderman www.facebook.com/hellensplayg...
Teteringen Kinderopvang Pollewop Janneke van der Schans www.kinderopvangpollewop.nl
Krommenie Kids Krommeniedijk Gerda van Marle www.kidskrommeniedijk.nl
Utrecht Kinderopvang De Groene Agaat Leonie Achterberg www.degroeneagaat.nl
Den Haag Jane's home Nathalie Rath www.janeshome.nl
Wagenberg Gastouderopvang Anita van Oosterhout Anita van Oosterhout www.facebook.com/Gastouderopv...
IJmuiden Parena kleinschalige kinderopvang Paola Bonasera www.facebook.com/kinderopvang...
Berkhout Kinderopvang 't Vlaggetje Daphne Swart – Bakkers www.kinderopvangtvlaggetje.nl